Kampania społeczna „Jak działa ZDROWY człowiek”

ORGANIZM W DOBRYM NASTROJU – to kilkuminutowy film, opracowany w nowoczesnej konwencji „brand hero”, w którym piosenkę na temat własnego samopoczucia śpiewają organy.

Koncepcja, ma zwracać uwagę na poważne problemy w lekki, przystępny sposób. Badania międzynarodowych kampanii społecznych pokazują bowiem, że samo straszenie, zwłaszcza w przekazie adresowanym do młodych osób jest kompletnie nieskuteczne.

Zarejestruj się na naszym portalu

Wystarczy zarejestrować się raz na serwisie Pielęgniarkom aby utworzyć jedno wspólne konto, którym następnie można logować się również na Forum dla Pielęgniarek i Położnych.

REJESTRACJA
Rejestracja

Komentarze 1

Sortuj komentarze:
2 lata temu
h.steblecka

Fantastyczne nagranie! I bardzo cieszę się, że w ten sposób promuje się zdrowe podejście do zdrowia! To jest na prawdę istotne, aby w końcu wytłumaczyć i dotrzeć do pacjentów z tym, że powinni część odpowiedzialności za swoje zdrowie przejąć właśnie na siebie. Niestety w dalszym ciągu, a raczej właśnie wraz z rozwojem medycyny i nowych technologii pacjenci zaczynają większą wagę przykładać do tego co im się wydaje odnośnie swojego zdrowia i wierzą, że lekarze oraz leki są w stanie zapewnić im długie życie w komfortowych warunkach i w stabilnym zdrowiu. Niestety nie zawsze jest to prawdą i nie koniecznie musi się sprawdzać w każdym przypadku. Warto więc poważnie zastanowić się nad konsekwencjami takiego postępowania i przynajmniej próbować przekonać pacjentów, by przynajmniej w wymiarze profilaktyki nie ufali we wszystko co podają reklamy firm farmaceutycznych, ani nie pokładali całkowicie nadziei w medycynie. Warto jednak żeby przynajmniej tam gdzie można mieć wpływ na zdrowie starać się o nie dbać samodzielnie.