4 Flex Silver

Kolagen Valeant Sp. z o.o., sp.j.
sasz. 30 szt.
SD 100%
64,00

Działanie i zastosowanie

W celu wzmocnienia i ochrony chrząstki stawowej oraz poprawy stanu skóry, włosów i paznokci warto wybrać suplementację preparatem. Jest to innowacyjny, łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (FORTIGEL®), wykazujący działanie profilaktyczne oraz regenerujące tkankę chrzęstną. Preparat usprawnia funkcje narządu ruchu. Dzięki wyjątkowej, opatentowanej metodzie produkcji otrzymano jednorodne, zmikronizowane cząstki kolagenowe o doskonałej biodostępności. Przyczyniają się one do przyswojenia preparatu przez organizm w formie bioaktywnych peptydów, które docierają do naszych stawów i działają bezpośrednio na komórki chrzęstne (chondrocyty). Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny (bez efektów ubocznych). Preparat jako jedyny wykazuje działanie stymulujące odbudowę tkanki chrzęstnej. Preparat posiada proteiny o najwyższym stopniu czystości. Nie zawiera puryn, cholesterolu, tłuszczu, glutenu. Nie jest modyfikowany genetycznie.

Skład

1 sasz. zawiera 10 g hydrolizatu kolagenu (FORTIGEL®*) *hydrolizat żelatyny pochodzenia wieprzowego.

Sposób stosowania

1 sasz./dobę. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 100 ml wody lub mleka, dobrze wymieszać i wypić. Preparat można także wymieszać z ulubionym jogurtem. Zaleca się regularne stosowanie preparatu przez dłuższy czas (minimum 3 m-ce).

Bezpieczeństwo stosowania

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

ICD10:

Brak informacji o ICD10

ATC:

Brak informacji o ATC

Ostrzeżenia specjalne:

Alkohol

Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowania leku. Alkohol może oddziaływać na wchłanianie leku, wiązanie z białkami krwi i jego dystrybucję w ustroju także metabolizm i wydalanie. W przypadku jednych leków może dojść do wzmocnienia, w przypadku innych do zahamowania ich działania. Wpływ alkoholu na ten sam lek może być inny w przypadku sporadycznego, a inny w przypadku przewlekłego picia.

Decyzje GIF