Pielęgniarki background

Pielęgniarkom.pl

Najnowsze i najciekawsze doniesienia branżowe, narzędzia ułatwiające wykonywanie obowiązków, a także forum umożliwiające wymianę doświadczeń i integrację środowiska – to wszystko oferuje Pielęgniarkom.pl, czyli nowoczesny serwis stworzony z myślą o pielęgniarkach i położnych.

Na bieżąco publikujemy ważne aktualności, doniesienia naukowe oraz komunikaty Ministerstwa Zdrowia, NFZ, GIF i GIS. Można tu sprawdzić daty branżowych konferencji i innych wydarzeń oraz obejrzeć interesujące filmy.

Oprócz treści informacyjnych zapewniamy szereg narzędzi on-line, w tym sprawdzone bazy medyczne: leków, ChPL, norm i skali, kalkulatorów, ICD-10 itd. Wszystkie zostały wyposażone w praktyczne wyszukiwarki, dzięki którym można błyskawicznie dotrzeć do potrzebnych danych. Dodatkowo, w serwisie dostępny jest formularz „Twoja recepta”, pozwalający w szybki i prosty sposób wystawić i wydrukować receptę.

Ważną częścią strony jest także forum dyskusyjne. Tutaj osoby zarejestrowane mogą wyrażać swoje opinie, rozmawiać o blaskach i cieniach pracy pielęgniarki i położnej oraz nawiązywać nowe kontakty.

Pielęgniarkom.pl to serwis regularnie aktualizowany i rozbudowywany o nowe, ciekawe funkcjonalności. Już wkrótce pojawią się tu przydatne materiały do pobrania i inne, atrakcyjne nowości. Zachęcamy do częstego odwiedzania serwisu i korzystania z jego wszechstronnej zawartości.