4 Flex

Kolagen Valeant Sp. z o.o., sp.j.
sasz. [smak czarna porzeczka] 30 sasz.
SD 100%
101,00
Pokaż pozostałe opcje

Działanie i zastosowanie

Preparat to łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (Fortigel®) naturalnego pochodzenia w formie saszetek z proszkiem. Kolagen nowej generacji: zawiera Fortigel® -kolagen naturalnego pochodzenia, kolagen to białko, które stanowi budulec macierzy chrząstki (95%), białko w postaci peptydów pomaga utrzymać zdrowe kości, wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej, wit. C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki.

Skład

1 sasz. zawiera 10 g hydrolizatu kolagenu.

Sposób stosowania

1 sasz./dobę. Stosować preparat przez co najmniej 3 m-ce. Proszek w poręcznej saszetce do rozpuszczania w wodzie, mleku lub jogurcie.

Bezpieczeństwo stosowania

Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

ICD10:

Brak informacji o ICD10

ATC:

Brak informacji o ATC

Ostrzeżenia specjalne:

Alkohol

Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowania leku. Alkohol może oddziaływać na wchłanianie leku, wiązanie z białkami krwi i jego dystrybucję w ustroju także metabolizm i wydalanie. W przypadku jednych leków może dojść do wzmocnienia, w przypadku innych do zahamowania ich działania. Wpływ alkoholu na ten sam lek może być inny w przypadku sporadycznego, a inny w przypadku przewlekłego picia.

Decyzje GIF