Nervoheel N

Bób Św. Ignacego Kwas fosforowy Bromek potasu Izowalerian cynku Heel Polska Sp. z o.o.
tabl. 50 szt.
OTC 100%
26,00

Wskazania

Homeopatyczny produkt leczniczy stosowany wspomagająco w łagodnych stanach napięcia nerwowego.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: zwykle 1 tabl. 3x/dobę. Dzieci i młodzież. Ze względu na brak odpowiednio udokumentowanych badań dotyczących stosowania leku u dzieci, lek nie powinien być stosowany u dzieci <12 lat.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Ostrzeżenia specjalne / Środki ostrożności

Lek zawiera laktozę. Nie powinien być stosowany u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy lub zespołem złego wchłaniania gluktozy/galaktozy. Nie przeprowadzono badań dotyczących wpływu na zdolność prowadzenia pojazdu lub obsługiwania urządzeń mechanicznych. Nie zanotowano wpływu produkt na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwana maszyn.

Interakcje

Nie zanotowano interakcji. Ze względu na zawarte w produkcie rozcieńczenia homeopatyczne nie przewiduje się interakcji.

Ciąża i laktacja

Brak jest danych klinicznych dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku w czasie ciąży lub laktacji.

Działania niepożądane

Leki homeopatyczne, podobnie jak inne produkty lecznicze, mogą powodować działania niepożądane. W nielicznych przypadkach zanotowano przejściowe dolegliwości żołądkowo-jelitowe lub alergie skórne (wysypka lub obrzęk). Częstotliwość występowania tych objawów nie jest znana.

Przedawkowanie

Objawy przedawkowania nie są znane.

Skład

1 tabl. zawiera: 60 mg Acidum phosphoricum D4, 60 mg Strychnos ignatii D4, 60 mg Sepia officinalis D4, 40 mg Kalium bromatum D4, 40 mg Zincum isovalerianicum D4.

ICD10:

Brak informacji o ICD10

ATC:

Brak informacji o ATC

Ostrzeżenia specjalne:

Alkohol

Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowania leku. Alkohol może oddziaływać na wchłanianie leku, wiązanie z białkami krwi i jego dystrybucję w ustroju także metabolizm i wydalanie. W przypadku jednych leków może dojść do wzmocnienia, w przypadku innych do zahamowania ich działania. Wpływ alkoholu na ten sam lek może być inny w przypadku sporadycznego, a inny w przypadku przewlekłego picia.

Decyzje GIF