Bezpłatne szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych

Zakończono postępowania o udzielanie zamówienia publicznego pn. „Wybór organizatorów kształcenia prowadzących szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych, które rozpoczną się w 2019”.

NIPiP informuje, że Ministerstwo Zdrowia przedstawiło wykaz priorytetowych dziedzin szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek i położnych, które mogą uzyskać dofinansowanie w 2019 ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.

Wykaz przedstawia podział na województwa z uwzględnieniem liczby miejsc szkoleniowych i edycji w województwach.

Wykaz bezpłatnych szkoleń specjalizacyjnych w roku 2019 można pobrać ze strony internetowej NIPiP.

Źródło: NIPiP

Zgodnie z art. 11 ustawy z dnia 24 lutego 2017 r. o uzyskiwaniu tytułu specjalisty w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia od dnia 15 listopada do dnia 15 grudnia można składać wnioski na jesienne postępowanie kwalifikacyjne przeprowadzane w terminie od dnia 16 grudnia do dnia 15 stycznia w dziedzinie szkolenia specjalizacyjnego „chirurgiczna asysta lekarza” - poinformował wiceminister zdrowia Piotr Bromber.

Zarejestruj się na naszym portalu

Wystarczy zarejestrować się raz na serwisie Pielęgniarkom aby utworzyć jedno wspólne konto, którym następnie można logować się również na Forum dla Pielęgniarek i Położnych.

REJESTRACJA
Rejestracja

Komentarze 0

Sortuj komentarze: