Bezpłatne szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych

Zakończono postępowania o udzielanie zamówienia publicznego pn. „Wybór organizatorów kształcenia prowadzących szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych, które rozpoczną się w 2019”.

NIPiP informuje, że Ministerstwo Zdrowia przedstawiło wykaz priorytetowych dziedzin szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek i położnych, które mogą uzyskać dofinansowanie w 2019 ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.

Wykaz przedstawia podział na województwa z uwzględnieniem liczby miejsc szkoleniowych i edycji w województwach.

Wykaz bezpłatnych szkoleń specjalizacyjnych w roku 2019 można pobrać ze strony internetowej NIPiP.

Źródło: NIPiP

Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19 zakłada, że przed akcją szczepienia populacyjnego Polaków, zaszczepieni zostaną pracownicy służb medycznych w tzw. szpitalach węzłowych. Placówki zaszczepią swój personel oraz innych jednostek sektora ochrony zdrowia m.in. szpitali, przychodni, aptek i pracowników administracyjno-technicznych. Do 20 grudnia szpitale węzłowe będą zbierać zgłoszenia personelu medycznego i niemedycznego (do 18 grudnia w zakresie własnych pracowników).

 

Zarejestruj się na naszym portalu

Wystarczy zarejestrować się raz na serwisie Pielęgniarkom aby utworzyć jedno wspólne konto, którym następnie można logować się również na Forum dla Pielęgniarek i Położnych.

REJESTRACJA
Rejestracja

Komentarze 0

Sortuj komentarze: