Komunikat dla świadczeniodawców w sprawie rozliczenia środków na wzrost wynagrodzeń pielęgniarek i położnych za 2019 r.

Dzięki staraniom Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych NFZ wydał komunikat dla świadczeniodawców w sprawie rozliczenia środków na wzrost wynagrodzeń pielęgniarek i położnych za 2019 r.

OZZPiP informuje, że komunikat został przekazany dyrektorom oddziałów wojewódzkich NFZ w celu niezwłocznego opublikowania na stronie OW NFZ.

Związek prosi o sprawdzenie na stronie swoich Oddziałów Wojewódzkich, czy komunikat już się ukazał i o przypominanie konieczności jego wyegzekwowania przez pracodawców.

W grudniu OZZPiP informował, że tylko 30% pracodawców prawidłowo realizuje wzrost wynagrodzeń pielęgniarek i położnych.

Komunikat dostępny jest tutaj.

Źródło: OZZPiP

Zgodnie z art. 11 ustawy z dnia 24 lutego 2017 r. o uzyskiwaniu tytułu specjalisty w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia od dnia 15 listopada do dnia 15 grudnia można składać wnioski na jesienne postępowanie kwalifikacyjne przeprowadzane w terminie od dnia 16 grudnia do dnia 15 stycznia w dziedzinie szkolenia specjalizacyjnego „chirurgiczna asysta lekarza” - poinformował wiceminister zdrowia Piotr Bromber.

Zarejestruj się na naszym portalu

Wystarczy zarejestrować się raz na serwisie Pielęgniarkom aby utworzyć jedno wspólne konto, którym następnie można logować się również na Forum dla Pielęgniarek i Położnych.

REJESTRACJA
Rejestracja

Komentarze 0

Sortuj komentarze: