Komunikat dla świadczeniodawców w sprawie rozliczenia środków na wzrost wynagrodzeń pielęgniarek i położnych za 2019 r.

Dzięki staraniom Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych NFZ wydał komunikat dla świadczeniodawców w sprawie rozliczenia środków na wzrost wynagrodzeń pielęgniarek i położnych za 2019 r.

OZZPiP informuje, że komunikat został przekazany dyrektorom oddziałów wojewódzkich NFZ w celu niezwłocznego opublikowania na stronie OW NFZ.

Związek prosi o sprawdzenie na stronie swoich Oddziałów Wojewódzkich, czy komunikat już się ukazał i o przypominanie konieczności jego wyegzekwowania przez pracodawców.

W grudniu OZZPiP informował, że tylko 30% pracodawców prawidłowo realizuje wzrost wynagrodzeń pielęgniarek i położnych.

Komunikat dostępny jest tutaj.

Źródło: OZZPiP

Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19 zakłada, że przed akcją szczepienia populacyjnego Polaków, zaszczepieni zostaną pracownicy służb medycznych w tzw. szpitalach węzłowych. Placówki zaszczepią swój personel oraz innych jednostek sektora ochrony zdrowia m.in. szpitali, przychodni, aptek i pracowników administracyjno-technicznych. Do 20 grudnia szpitale węzłowe będą zbierać zgłoszenia personelu medycznego i niemedycznego (do 18 grudnia w zakresie własnych pracowników).

 

Zarejestruj się na naszym portalu

Wystarczy zarejestrować się raz na serwisie Pielęgniarkom aby utworzyć jedno wspólne konto, którym następnie można logować się również na Forum dla Pielęgniarek i Położnych.

REJESTRACJA
Rejestracja

Komentarze 0

Sortuj komentarze: